Ørsta IL Fotball

Kontakt oss

Kontakt oss

 

Styreleiar
Paul Kristian Hovden
488 52 779
Pkhovden@gmail.com

Daglig Leiar

Arnstein Sandvik 416 88 741 Arnstein.Sandvik@hotmail.com
Sportsleg leiar Per Endre Woldsund 905 72 814

Pwoldsund20@gmail.com

FFO leiar Frode Følsvik
932 02 449
Frode_Folsvik@hotmail.com
Økonomi leiar Bjørnar Vartdal 91747890 Bjørnar.vartdal@sbm.no
Kvalitetsklubb ansvarleg Per Endre Woldsund 905 72 814 Pwoldsund20@gmail.com
Leiar aldersfastlagde lag Tov Lerheim 990 05 131 Tov.lerheim@hotmail.com
Dommaransvarleg Jan Erik Bratteberg 980 31 085 Jebratte@online.no
Bane/annlegg Rigmor Nekstad   Nekstad31@gmail.com
Klubbhusansvarleg Laila Sæbønes
406 00 231
 
Spelarutviklar      
       
Trenar A-senior Are Bjørgum
91563043
 
Ass.Trenar A-senior Henning Nygård 41263050 henning.nygard@orstaskulen.no
Lagleiar A-senior Frode Sundnes   Frosund@gmail.com
Trenar Kvinne  Karl Alsaker 91561383  
Ass.Trenar Kvinne       
Lagleiar Kvinne Astrid Farstad 91731845  
Trenar G-19 He
412 63 050
 
Trenar G-19 Leidulf Jørgensen
930 09 364
Leidulf@bygg1.no
Trenar G-19 Frode Ose
976 92 297
Frode.Ose@volda.kommune.no
Trenar G-19 Tony Ristesund 98882391 Tonyristesund@hotmail.com
Lagleiar G-19 Monica Sætre 48024874 Mosaetre2@online.no
Lagleiar G-19 Frode Viddal   Frode.viddal@tussa.com
Trenar G-16 Arnt Helge Bjerknes 95202608 arnt@mosmarka.no
Lagleiar G-16 Geir Ståle Flåskjær 95931077  
Trenar J-16 Kai Are Strande 936 76 684  
Lagleiar J-16 Torill Vinjevoll 92063202  
Trenar G-14 Finn Scharning 91834990  
Lagleiar G-14 Monica Sætre 48024874 Mosaetre2@online.no
Trenar J-14      
Lagleiar J-14      
Trenar G-13      
Lagleiar G-13      
Trenar J-13 Øyvind Ytre-Eide    
Lagleiar J-13 Anne Grethe Sandnes    
Trenar G-12 Per Helge Sporstøl  47613304 perhspor@hotmail.com
Lagleiar G-12 Rune Rogne  95208108  rurog@online.no
Trenar J-12      
Lagleiar J-12      
Trenar G-11 Thomas Haram  97566696  
Lagleiar G-11 Karin Vatne Haram 95219506  
Trenar J-11      
Lagleiar J-11      
Trenar G-10      
Lagleiar G-10      
Trenar J-10      
Lagleiar J-10      
Trenar G-09 Rune Andresen 92424572  
Lagleiar G-09 Kjetil Bjørdal 47751736 kbjordal@gmail.com
Trenar J-09      
Lagleiar J-09      
Trenar G-08 Geir Arne Ose 47505080  
Lagleiar G-08 Silje Liaseth Vinjevoll  95914476  
Trenar J-08      
Lagleiar J-08      
Trenar G-07      
Lagleiar G-07      
Trenar J-07 Britt-Helen Rognstad 93419627 britthelen@gmail.com
Lagleiar J-07 Malin Myklebust 41698723 Malinenge@gmail.com.
Trenar G-06      
Lagleiar G-06      
Trenar J-06        
Lagleiar J-06      

 


--------------------------------------------------------------------------------------
Ørsta IL Fotball
Postboks 158
6151 ØRSTA

--------------------------------------------------------------------------------------
Telefon: 70067758
E-post:
leiar.fotball@tussa.com
--------------------------------------------------------------------------------------
 

 


 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products