Besøk våre lagsider

ONS
23.05
19:30-21:00
Kiwihallen
TOR
24.05
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
LØR
26.05
12:00-13:30
Aurstad Arena Kunstgras
30.05 00:00 Mauseidvåg KGB 7-er B B
MSIL - Ørsta G13 7er 1 -
31.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er A B
Blindheim 1 - Ørsta G13 9er -
04.06 18:30 Lømyra kunstgras B
Fiskerstrand - Ørsta G13 9er -
09.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G13 9er - Hasundgot -
10.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G13 9er - Spjelkavik -
26.05 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Folkestad 13 - 4  
15.05 18:30 Vartdal stadion 7er A B  
Vartdal 5-er - Ørsta G13 7er 1 13 - 10  
10.05 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda - Ørsta G13 7er 1 7 - 7  
03.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd 2 - Ørsta G13 9er 3 - 6  
01.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Sunnylven 12 - 9  
21.06 18:30 Ratvika 7er B B  
Aksla - Ørsta G13 9er -  
16.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Hovdebygda /Mork -  
14.06 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G13 7er 1 -  
10.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Spjelkavik -  
09.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Hasundgot -  
04.06 18:30 Lømyra kunstgras B  
Fiskerstrand - Ørsta G13 9er -  
31.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er A B  
Blindheim 1 - Ørsta G13 9er -  
30.05 00:00 Mauseidvåg KGB 7-er B B  
MSIL - Ørsta G13 7er 1 -  
26.05 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Folkestad 13 - 4  
15.05 18:30 Vartdal stadion 7er A B  
Vartdal 5-er - Ørsta G13 7er 1 13 - 10  
10.05 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda - Ørsta G13 7er 1 7 - 7  
03.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd 2 - Ørsta G13 9er 3 - 6  
01.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Sunnylven 12 - 9  
24.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Langevåg 3 - 3  
24.03 13:00 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy IL #1 - Ørsta IL Fotball Gutter 13 år 10 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift