Besøk våre lagsider

ONS
18.10
19:30-21:00
Kiwihallen
LØR
21.10
11:00-12:30
Kiwihallen
22.10 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G12 2 - Folkestad -
24.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G12 1 - Bergsøy G12 Rød -
16.10 18:30 Haddal IL Stadion 7er B B  
Haddal G12 - Ørsta G12 1 -  
02.10 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G12 2 -  
01.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Hjørungavåg -  
27.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Bergsøy Blå -  
24.09 13:00 Hasundgot kunstgras 7er A B  
Hasundgot - Ørsta G12 1 -  
24.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Bergsøy G12 Rød -  
22.10 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Folkestad -  
16.10 18:30 Haddal IL Stadion 7er B B  
Haddal G12 - Ørsta G12 1 -  
02.10 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G12 2 -  
01.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Hjørungavåg -  
27.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Bergsøy Blå -  
24.09 13:00 Hasundgot kunstgras 7er A B  
Hasundgot - Ørsta G12 1 -  
19.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Volda Kvit -  
18.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Gul - Ørsta G12 2 -  
10.09 13:00 Hareid KGB 7er A B  
Hareid Raud - Ørsta G12 1 -  
09.09 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Volda Grøn -  
05.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Tjørvåg G12 -  
04.09 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal - Ørsta G12 2 -  
29.08 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er B B  
Hødd Blå - Ørsta G12 1 -  
27.08 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Hødd Kvit -  
21.08 18:30 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda Mork - Ørsta G12 2 -  
13.06 18:30 Myrane kunstgras 7er B  
Folkestad - Ørsta G12 2 -  
12.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy G12 Rød - Ørsta G12 1 -  
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Haddal G12 -  
30.05 18:30 Jomsvoll gras 7er A B  
Hjørungavåg - Ørsta G12 1 -  
29.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Dalsfjorden -  
23.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg 7er B B  
Bergsøy Blå - Ørsta G12 2 -  
22.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hasundgot -  
16.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Hødd Gul -  
15.05 18:30 Bygg1-bana 7er B  
Volda Kvit - Ørsta G12 1 -  
09.05 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Grøn - Ørsta G12 2 -  
08.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hareid Raud -  
02.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Vartdal -  
01.05 12:00 Tjørvåg stadion 7er B B  
Tjørvåg G12 - Ørsta G12 1 -  
24.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hødd Blå -  
23.04 14:00 Høddvoll kunstgras, 7er A2 (liten) B  
Hødd Kvit - Ørsta G12 2 -  
18.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Hovdebygda Mork -  
08.04 12:00 Kunstgras A B  
Volda - Ørsta IL Fotball Gutter 12 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products