Besøk våre lagsider

MAN
16.10
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
20.10
15:30-16:30
Aurstad Arena Kunstgras
19.10 17:30 Ulsmohallen 7er B
Hødd Blå - Ørsta J12 1 Kvit -
21.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J12 Raud - Hareid -
21.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J12 2 Svart - MSIL -
24.10 18:30 Kirkebø stadion 7er B B
Stordal - Ørsta J12 2 Svart -
25.10 18:30 Hovdebygda KG 7er A B
Hovdebygda Mork - Ørsta J12 Raud -
05.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 Raud - Vartdal 5er -  
04.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 1 Kvit - VanKam /Åheim 5-er -  
01.10 14:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er B B  
Herd - Ørsta J12 2 Svart -  
30.09 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - Volda Blå -  
28.09 18:30 Hellesylt kunstgras 7er B B  
Sunnylven - Ørsta J12 1 Kvit -  
26.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Vartdal 5er -  
25.10 18:30 Hovdebygda KG 7er A B  
Hovdebygda Mork - Ørsta J12 Raud -  
24.10 18:30 Kirkebø stadion 7er B B  
Stordal - Ørsta J12 2 Svart -  
21.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - Hareid -  
21.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 2 Svart - MSIL -  
19.10 17:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Blå - Ørsta J12 1 Kvit -  
05.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 Raud - Vartdal 5er -  
04.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 1 Kvit - VanKam /Åheim 5-er -  
01.10 14:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er B B  
Herd - Ørsta J12 2 Svart -  
30.09 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - Volda Blå -  
28.09 18:30 Hellesylt kunstgras 7er B B  
Sunnylven - Ørsta J12 1 Kvit -  
28.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Blå - Ørsta J12 Raud -  
27.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 2 Svart - Stranda -  
22.09 18:30 Ratvika 7er A B  
Aksla hvit - Ørsta J12 2 Svart -  
20.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Volda Blå -  
20.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - VanKam /Åheim 5-er -  
14.09 18:30 Hellesylt kunstgras 7er B B  
Sunnylven - Ørsta J12 Raud -  
14.09 18:30 Storøyra gras 7er B B  
Gjerdsvika Gursken - Ørsta J12 1 Kvit -  
13.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 2 Svart - Volda Grøn -  
07.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Hareid -  
05.09 18:30 Blindheim KGB 1 7er B B  
Blindheim IL - Ørsta J12 2 Svart -  
31.08 18:30 Storøyra gras 7er B B  
Gjerdsvika Gursken - Ørsta J12 Raud -  
28.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 1 Kvit - Hovdebygda Mork -  
27.08 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 2 Svart - Spjelkavik -  
26.08 12:00 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Raud - Ørsta J12 1 Kvit -  
26.08 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - Ørsta Kvit -  
16.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 Raud - Hovdebygda Mork -  
15.06 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal 5er - Ørsta J12 1 Kvit -  
09.06 18:30 Mauseidvåg KGB 7-er A1 (liten) B  
MSIL - Ørsta J12 2 Svart -  
08.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Hødd Blå -  
01.06 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal 5er - Ørsta J12 Raud -  
01.06 18:30 Eidsåvoll kunstgras 7er B  
VanKam /Åheim 5-er - Ørsta J12 1 Kvit -  
31.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 2 Svart - Herd -  
29.05 18:30 Bygg1-bana 7er B  
Volda Grøn - Ørsta J12 2 Svart -  
26.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Sunnylven -  
24.05 19:00 Stranda stadion, kunstgras 7er A B  
Stranda - Ørsta J12 2 Svart -  
24.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 Raud - Hødd Blå -  
19.05 18:30 Eidsåvoll kunstgras 5er B  
VanKam /Åheim 5-er - Ørsta J12 Raud -  
19.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 2 Svart - Aksla hvit -  
18.05 18:30 Mørehallen, Volda B  
Volda Blå - Ørsta J12 1 Kvit -  
13.05 12:00 Kunstgras A H  
Ørsta IL Fotball Jenter 12 år - Stordal J12 -  
13.05 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 2 Svart - Stordal -  
11.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J12 1 Kvit - Gjerdsvika Gursken -  
10.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 Raud - Sunnylven -  
04.05 18:30 Volda Kunstgras A 7ar B B  
Volda Blå - Ørsta J12 Raud -  
04.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 2 Svart - Blindheim IL -  
27.04 17:15 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda Mork - Ørsta J12 1 Kvit -  
26.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 Raud - Gjerdsvika Gursken -  
20.04 18:30 Kiwihallen B  
Ørsta Kvit - Ørsta J12 Raud -  
20.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J12 1 Kvit - Ørsta Raud -  
19.04 18:30 Spjelkavik kunstgress 7er A B  
Spjelkavik - Ørsta J12 2 Svart -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products