Besøk våre lagsider

MAN
16.10
18:00-19:30
Kiwihallen
MAN
16.10
18:00-19:30
Velle skule
ONS
18.10
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
18.10 17:30 Gursken River Plate 7er A B
Gursken Gjerdsvik - Ørsta G11 3 -
19.10 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B
Hasundgot - Ørsta G11 1 -
23.10 18:15 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G11 1 - Hareid -
27.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G11 3 - Åheim -
16.10 18:30 Hareid KGB 7er A B  
Hareid - Ørsta G11 2 -  
03.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Bergsøy Raud -  
30.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Bergsøy -  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Ørsta Gul -  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Svart - Ørsta G11 2 -  
27.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Åheim -  
23.10 18:15 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hareid -  
19.10 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta G11 1 -  
18.10 17:30 Gursken River Plate 7er A B  
Gursken Gjerdsvik - Ørsta G11 3 -  
16.10 18:30 Hareid KGB 7er A B  
Hareid - Ørsta G11 2 -  
03.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Bergsøy Raud -  
30.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Bergsøy -  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Ørsta Gul -  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Svart - Ørsta G11 2 -  
22.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Hødd Blå -  
21.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd - Ørsta G11 3 -  
20.09 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Svart - Ørsta G11 1 -  
16.09 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Volda Grøn -  
15.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hovdebygda Mork -  
15.09 18:30 Volda Kunstgras A 7ar A B  
Volda Svart - Ørsta G11 2 -  
07.09 18:30 Gurskøy kunstgras B  
Gurskøy - Ørsta G11 3 -  
07.09 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er B B  
Bergsøy Raud - Ørsta G11 1 -  
05.09 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta G11 2 -  
31.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Hovdebygda Mork -  
30.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hødd Blå -  
30.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Larsnes -  
24.08 18:30 Eidsåvoll kunstgras 5er B  
VanKam - Ørsta G11 3 -  
16.06 18:30 Ørsta stadion A H  
Ørsta G11 2 - Hareid -  
15.06 18:30 Åheim kunstgress 7-er B  
Åheim - Ørsta G11 3 -  
13.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hasundgot -  
08.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Gursken Gjerdsvik -  
08.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er B B  
Bergsøy Raud - Ørsta G11 2 -  
07.06 18:30 Hareid stadion 7er A B  
Hareid - Ørsta G11 1 -  
01.06 17:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Gul - Ørsta G11 2 -  
01.06 17:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Ørsta Svart -  
26.05 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Blå - Ørsta G11 2 -  
24.05 18:30 Ørsta stadion B H  
Ørsta G11 1 - Volda Svart -  
23.05 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er B B  
Bergsøy - Ørsta G11 3 -  
18.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Hødd -  
12.05 18:30 Ørsta stadion B H  
Ørsta G11 2 - Volda Svart -  
11.05 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Grøn - Ørsta G11 3 -  
10.05 18:30 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda Mork - Ørsta G11 1 -  
06.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - Gurskøy -  
06.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Bergsøy Raud -  
05.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Hasundgot -  
28.04 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd Blå - Ørsta G11 1 -  
27.04 18:30 Larsnes kunstgras B  
Larsnes - Ørsta G11 3 -  
27.04 18:30 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda Mork - Ørsta G11 2 -  
22.04 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 3 - VanKam -  
02.03 16:30 Kunstgras A H  
Ørsta IL Fotball Gutter 11 år - Volda -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products