Besøk våre lagsider

ONS
20.06
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
22.06
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
26.06 18:30 Bygg1-bana 7er B
Volda Svart - Ørsta G12 1 -
13.08 18:30 H
Ørsta G12 1 - Bergsøy Rød -
20.08 18:30 B
Ørsta Svart - Ørsta G12 1 -
20.08 18:30 H
Ørsta G12 2 - Ørsta Kvit -
27.08 18:30 B
Hareid - Ørsta G12 2 -
20.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Rød - Ørsta G12 2 -  
19.06 18:30 Jomsvoll gras 7er A B  
Hjørungavåg 5-ar - Ørsta G12 3 -  
19.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Volda Svart -  
18.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hødd Gul -  
12.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 3 - Larsnes -  
22.10 18:30 H  
Ørsta G12 2 - Hareid -  
15.10 18:30 H  
Ørsta G12 1 - Ørsta Svart -  
15.10 18:30 H  
Ørsta G12 3 - Hjørungavåg 5-ar -  
15.10 18:30 B  
Ørsta Kvit - Ørsta G12 2 -  
01.10 18:30 B  
Bergsøy Rød - Ørsta G12 1 -  
01.10 18:30 B  
Larsnes - Ørsta G12 3 -  
24.09 18:30 H  
Ørsta G12 1 - Volda Svart -  
24.09 18:30 H  
Ørsta G12 3 - Hovdebygda /Mork -  
24.09 18:30 H  
Ørsta G12 2 - Bergsøy Rød -  
17.09 18:30 B  
Hødd Kvit - Ørsta G12 3 -  
17.09 18:30 B  
Volda Svart - Ørsta G12 2 -  
17.09 18:30 B  
Hødd Gul - Ørsta G12 1 -  
10.09 18:30 H  
Ørsta G12 1 - Tjørvåg -  
10.09 18:30 H  
Ørsta G12 3 - Åheim -  
10.09 18:30 H  
Ørsta G12 2 - Hødd Gul -  
03.09 18:30 B  
Tjørvåg - Ørsta G12 2 -  
03.09 18:30 B  
Hareid - Ørsta G12 1 -  
03.09 18:30 H  
Ørsta G12 3 - Gurskøy -  
27.08 18:30 B  
Gjerdsvika /Gursken - Ørsta G12 3 -  
27.08 18:30 B  
Hareid - Ørsta G12 2 -  
20.08 18:30 B  
Ørsta Svart - Ørsta G12 1 -  
20.08 18:30 H  
Ørsta G12 2 - Ørsta Kvit -  
13.08 18:30 H  
Ørsta G12 1 - Bergsøy Rød -  
26.06 18:30 Bygg1-bana 7er B  
Volda Svart - Ørsta G12 1 -  
20.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Rød - Ørsta G12 2 -  
19.06 18:30 Jomsvoll gras 7er A B  
Hjørungavåg 5-ar - Ørsta G12 3 -  
19.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Volda Svart -  
18.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hødd Gul -  
12.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 3 - Larsnes -  
11.06 18:30 Tjørvåg stadion 7er A B  
Tjørvåg - Ørsta G12 1 -  
10.06 14:00 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Gul - Ørsta G12 2 -  
05.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Tjørvåg -  
04.06 18:45 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda /Mork - Ørsta G12 3 -  
04.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hareid -  
28.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 3 - Hødd Kvit -  
28.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Hareid -  
21.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Kvit - Ørsta G12 2 -  
21.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Ørsta Svart -  
15.05 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Rød - Ørsta G12 1 -  
14.05 18:30 Åheim kunstgress 7-er B  
Åheim - Ørsta G12 3 -  
09.05 19:30 Åmdal H  
Ørsta G12 1 - Volda Svart -  
07.05 18:30 Gurskøy kunstgras B  
Gurskøy - Ørsta G12 3 -  
06.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Bergsøy Rød -  
01.05 14:00 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Gul - Ørsta G12 1 -  
30.04 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Svart - Ørsta G12 2 -  
22.04 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 3 - Gjerdsvika /Gursken -  
22.04 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Hødd Gul -  
21.04 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Tjørvåg -  
17.04 18:30 Hareid KGB 7er B B  
Hareid - Ørsta G12 1 -  
16.04 18:30 Tjørvåg stadion 7er A B  
Tjørvåg - Ørsta G12 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift