Besøk våre lagsider

TOR
24.05
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
30.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er B B
Blindheim Rød - Ørsta J11 1 -
04.06 18:30 Emblem KGB 7er B
Emblem - Ørsta J11 1 -
06.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B
Bergsøy - Ørsta J11 2 -
10.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J11 1 - Sykkylven IL/FKS -
16.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J11 2 - Hødd -
27.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Hareid -  
22.05 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Åmdal -  
16.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J11 1 - Blindheim Hvit -  
14.05 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta J11 2 -  
08.05 18:30 Ratvika 7er B1 (liten) B  
Aksla Hvit - Ørsta J11 1 -  
15.10 18:30 H  
Ørsta J11 1 - Guard -  
15.10 18:30 B  
Hødd - Ørsta J11 2 -  
01.10 18:30 B  
Sykkylven IL/FKS - Ørsta J11 1 -  
01.10 18:30 H  
Ørsta J11 2 - Bergsøy -  
24.09 18:30 H  
Ørsta J11 1 - Emblem -  
24.09 18:30 B  
Hareid - Ørsta J11 2 -  
17.09 18:30 H  
Ørsta J11 1 - Blindheim Rød -  
17.09 18:30 H  
Ørsta J11 2 - Hasundgot -  
10.09 18:30 B  
Blindheim Hvit - Ørsta J11 1 -  
10.09 18:30 B  
Åmdal - Ørsta J11 2 -  
03.09 18:30 B  
Hjørungavåg 5-ar - Ørsta J11 2 -  
03.09 18:30 H  
Ørsta J11 1 - Aksla Hvit -  
27.08 18:30 B  
Aksla Rød - Ørsta J11 1 -  
27.08 18:30 H  
Ørsta J11 2 - Volda -  
20.08 18:30 B  
Hovdebygda /Mork - Ørsta J11 2 -  
18.06 18:30 Nørvebana KGB 7-er B B  
Guard - Ørsta J11 1 -  
16.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Hødd -  
10.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 1 - Sykkylven IL/FKS -  
06.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy - Ørsta J11 2 -  
04.06 18:30 Emblem KGB 7er B  
Emblem - Ørsta J11 1 -  
30.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er B B  
Blindheim Rød - Ørsta J11 1 -  
27.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Hareid -  
22.05 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Åmdal -  
16.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J11 1 - Blindheim Hvit -  
14.05 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta J11 2 -  
08.05 18:30 Ratvika 7er B1 (liten) B  
Aksla Hvit - Ørsta J11 1 -  
06.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 1 - Aksla Rød -  
05.05 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Hjørungavåg 5-ar -  
23.04 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda - Ørsta J11 2 -  
16.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J11 2 - Hovdebygda /Mork -  
11.03 14:30 Kiwihallen H  
Ørsta IL Fotball Jenter 11 år - Ørsta J12 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift