Besøk våre lagsider

TIR
19.06
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
21.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B
Volda Grøn - Ørsta G11 1 -
23.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G11 2 - Larsnes 5-er -
30.08 18:30 B
Hødd - Ørsta G11 2 -
30.08 18:30 H
Ørsta G11 1 - Herd Blå -
06.09 18:30 H
Ørsta G11 2 - Hasundgot -
14.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Rød - Ørsta G11 1 -  
13.06 18:30 Hareid KGB 7er B B  
Hareid - Ørsta G11 2 -  
09.06 14:00 Ørsta stadion H  
Ørsta G11 2 - Bergsøy Blå -  
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hødd Kvit -  
31.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Aksla Rød -  
18.10 18:30 B  
Hasundgot - Ørsta G11 2 -  
18.10 18:30 H  
Ørsta G11 1 - Aksla Rød -  
04.10 18:30 H  
Ørsta G11 2 - Hødd -  
04.10 18:30 B  
Herd Blå - Ørsta G11 1 -  
27.09 18:30 B  
Larsnes 5-er - Ørsta G11 2 -  
27.09 18:30 H  
Ørsta G11 1 - Volda Grøn -  
20.09 18:30 H  
Ørsta G11 2 - Hareid -  
20.09 18:30 H  
Ørsta G11 1 - Bergsøy Rød -  
13.09 18:30 B  
Bergsøy Blå - Ørsta G11 2 -  
13.09 18:30 B  
Hødd Kvit - Ørsta G11 1 -  
06.09 18:30 H  
Ørsta G11 2 - Hasundgot -  
06.09 18:30 B  
Aksla Rød - Ørsta G11 1 -  
30.08 18:30 B  
Hødd - Ørsta G11 2 -  
30.08 18:30 H  
Ørsta G11 1 - Herd Blå -  
23.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Larsnes 5-er -  
21.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Grøn - Ørsta G11 1 -  
14.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Rød - Ørsta G11 1 -  
13.06 18:30 Hareid KGB 7er B B  
Hareid - Ørsta G11 2 -  
09.06 14:00 Ørsta stadion H  
Ørsta G11 2 - Bergsøy Blå -  
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Hødd Kvit -  
31.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Aksla Rød -  
30.05 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta G11 2 -  
26.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Hødd -  
25.05 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er A B  
Herd Blå - Ørsta G11 1 -  
10.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Volda Grøn -  
08.05 18:30 Larsnes kunstgras B  
Larsnes 5-er - Ørsta G11 2 -  
02.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Bergsøy Rød -  
01.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Hareid -  
26.04 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Ørsta G11 1 -  
25.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Bergsøy Blå - Ørsta G11 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift