Besøk våre lagsider

29.08 18:30 B
Ørsta Kvit - Ørsta J10 3 -
29.08 18:30 H
Ørsta J10 1 - Ørsta Gul -
29.08 18:30 B
Spjelkavik Scorpion - Ørsta J10 2 -
05.09 18:30 H
Ørsta J10 3 - Hødd Gul -
05.09 18:30 B
Volda Hurricanes - Ørsta J10 1 -
20.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 3 -  
20.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 1 - Åmdal -  
18.06 18:30 Langevåg kunstgras 7er A B  
Langevåg - Ørsta J10 2 -  
14.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Hødd Kvit -  
13.06 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Gul - Ørsta J10 1 -  
17.10 18:30 B  
Åmdal - Ørsta J10 1 -  
17.10 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Volda Hawks -  
17.10 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Langevåg -  
03.10 18:30 B  
Hødd Blå - Ørsta J10 2 -  
03.10 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Hødd Gul -  
03.10 18:30 B  
Hødd Kvit - Ørsta J10 3 -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Hareid -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Volda Hurricanes -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Herd Rød -  
19.09 18:30 B  
Hareid - Ørsta J10 3 -  
19.09 18:30 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 1 -  
19.09 18:30 B  
Ellingsøy - Ørsta J10 2 -  
12.09 18:30 B  
Herd Blå - Ørsta J10 2 -  
12.09 18:30 B  
Åmdal - Ørsta J10 3 -  
12.09 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Hødd Kvit -  
05.09 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Hødd Gul -  
05.09 18:30 B  
Volda Hurricanes - Ørsta J10 1 -  
05.09 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Hødd Rosa -  
29.08 18:30 B  
Spjelkavik Scorpion - Ørsta J10 2 -  
29.08 18:30 B  
Ørsta Kvit - Ørsta J10 3 -  
29.08 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Ørsta Gul -  
20.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 3 -  
20.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 1 - Åmdal -  
18.06 18:30 Langevåg kunstgras 7er A B  
Langevåg - Ørsta J10 2 -  
14.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Hødd Kvit -  
13.06 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Gul - Ørsta J10 1 -  
11.06 19:00 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Hødd Blå -  
06.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Hurricanes - Ørsta J10 3 -  
05.06 18:30 Hareid stadion 7er A B  
Hareid - Ørsta J10 1 -  
05.06 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er A B  
Herd Rød - Ørsta J10 2 -  
31.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 1 - Volda Hawks -  
30.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Hareid -  
30.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Ellingsøy -  
16.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Kvit - Ørsta J10 1 -  
15.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Åmdal -  
15.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Herd Blå -  
10.05 14:00 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Gul - Ørsta J10 3 -  
09.05 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 1 - Volda Hurricanes -  
08.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er B1 (liten) B  
Hødd Rosa - Ørsta J10 2 -  
25.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Spjelkavik Scorpion -  
24.04 18:30 Kiwihallen B  
Ørsta Gul - Ørsta J10 1 -  
24.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Ørsta Kvit -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift