Besøk våre lagsider

TOR
24.05
16:30-18:00
Kiwihallen
28.05 18:45 Hovdebygda KG 7er A B
Hovdebygda /Mork Raud - Ørsta G10 1 -
29.05 18:30 Myrane kunstgras 7er B
Folkestad - Ørsta G10 2 -
04.06 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er B B
Herd Stormen - Ørsta G10 1 -
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G10 2 - Åmdal -
12.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G10 1 - SIF/Hessa Sort -
22.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 2 - Hovdebygda /Mork Blå -  
21.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 1 - Volda Puma -  
15.05 18:30 Haddal IL Stadion 7er A B  
Haddal - Ørsta G10 2 -  
15.05 18:30 Spjelkavik 7-er KGB B  
Spjelkavik Hvit - Ørsta G10 1 -  
08.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Aksla Hvit -  
16.10 18:30 B  
SIF/Hessa Sort - Ørsta G10 1 -  
02.10 18:30 H  
Ørsta G10 1 - Herd Stormen -  
02.10 18:30 B  
Åmdal - Ørsta G10 2 -  
25.09 18:30 H  
Ørsta G10 2 - Folkestad -  
25.09 18:30 H  
Ørsta G10 1 - Hovdebygda /Mork Raud -  
18.09 18:30 B  
Hovdebygda /Mork Blå - Ørsta G10 2 -  
18.09 18:30 B  
Volda Puma - Ørsta G10 1 -  
11.09 18:30 H  
Ørsta G10 2 - Haddal -  
11.09 18:30 H  
Ørsta G10 1 - Spjelkavik Hvit -  
04.09 18:30 B  
Volda Tigers - Ørsta G10 2 -  
04.09 18:30 B  
Aksla Hvit - Ørsta G10 1 -  
28.08 18:30 H  
Ørsta G10 2 - Hareid Raud -  
28.08 18:30 H  
Ørsta G10 1 - Blindheim Hvit -  
12.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 1 - SIF/Hessa Sort -  
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 2 - Åmdal -  
04.06 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er B B  
Herd Stormen - Ørsta G10 1 -  
29.05 18:30 Myrane kunstgras 7er B  
Folkestad - Ørsta G10 2 -  
28.05 18:45 Hovdebygda KG 7er A B  
Hovdebygda /Mork Raud - Ørsta G10 1 -  
22.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 2 - Hovdebygda /Mork Blå -  
21.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 1 - Volda Puma -  
15.05 18:30 Haddal IL Stadion 7er A B  
Haddal - Ørsta G10 2 -  
15.05 18:30 Spjelkavik 7-er KGB B  
Spjelkavik Hvit - Ørsta G10 1 -  
08.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Aksla Hvit -  
08.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 2 - Volda Tigers -  
24.04 18:30 Blindheim KGB 1 7er liten B2 B  
Blindheim Hvit - Ørsta G10 1 -  
23.04 18:30 Hareid KGB 7er B B  
Hareid Raud - Ørsta G10 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift