Besøk våre lagsider

MAN
18.06
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
22.06
18:00-19:30
Kiwihallen
29.08 18:30 H
Ørsta G09 3 - Bergsøy Grønn -
29.08 18:30 B
Hødd Grønn - Ørsta G09 2 -
29.08 18:30 B
Gjerdsvika /Gursken - Ørsta G09 1 -
12.09 18:30 B
Vartdal - Ørsta G09 3 -
12.09 18:30 H
Ørsta G09 4 - Bergsøy Blå -
15.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 1 - Bergsøy Grønn -  
13.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Serie - Ørsta G09 4 -  
10.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G09 2 - MSIL Grøn -  
31.05 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal - Ørsta G09 1 -  
30.05 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G09 4 - Hareid Kuling -  
17.10 18:30 B  
MSIL Grøn - Ørsta G09 2 -  
17.10 18:30 H  
Ørsta G09 4 - Volda Serie -  
17.10 18:30 B  
Bergsøy Grønn - Ørsta G09 1 -  
03.10 18:30 B  
Hareid Kuling - Ørsta G09 4 -  
03.10 18:30 H  
Ørsta G09 1 - Vartdal -  
03.10 18:30 B  
Gjerdsvika /Gursken - Ørsta G09 3 -  
03.10 18:30 H  
Ørsta G09 2 - Langevåg Blå -  
19.09 18:30 H  
Ørsta G09 4 - Hødd Blå -  
19.09 18:30 B  
Ørsta Gul - Ørsta G09 1 -  
19.09 18:30 H  
Ørsta G09 3 - Ørsta Kvit -  
19.09 18:30 B  
Hareid Tornado - Ørsta G09 2 -  
12.09 18:30 B  
Vartdal - Ørsta G09 3 -  
12.09 18:30 H  
Ørsta G09 4 - Bergsøy Blå -  
29.08 18:30 H  
Ørsta G09 3 - Bergsøy Grønn -  
29.08 18:30 B  
Hødd Grønn - Ørsta G09 2 -  
29.08 18:30 B  
Gjerdsvika /Gursken - Ørsta G09 1 -  
15.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 1 - Bergsøy Grønn -  
13.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Serie - Ørsta G09 4 -  
10.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G09 2 - MSIL Grøn -  
31.05 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal - Ørsta G09 1 -  
30.05 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G09 4 - Hareid Kuling -  
29.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 3 - Gjerdsvika /Gursken -  
28.05 18:30 Langevåg kunstgras 7er A B  
Langevåg Blå - Ørsta G09 2 -  
24.05 18:30 Kiwihallen B  
Ørsta Kvit - Ørsta G09 3 -  
24.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 1 - Ørsta Gul -  
23.05 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Blå - Ørsta G09 4 -  
23.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 2 - Hareid Tornado -  
10.05 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta G09 3 - Vartdal -  
09.05 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Blå - Ørsta G09 4 -  
26.04 18:30 Havila Stadion Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Grønn - Ørsta G09 3 -  
26.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 1 - Gjerdsvika /Gursken -  
23.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G09 2 - Hødd Grønn -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift