Vakter på halldansen 26.mai 2018

Tropp borte mot Aksla 07.02

Oppmøte 16.05 seinast på Velle skule. Avreise 16.15.

Tropp borte mot Langevåg 04.02

Oppmøte på Velle skule kl 09.05. Avreise 09.15.

Tropp til heimekamp mot Valder JR 3.div 22.08

Desse skal plukke poengene mot Valder

TRopp til hjeimekamp mot Rollon 1.div tirsdag 23.08

Desse skal plukke poeng mot Rollon på tirsdag.

Tropp til bortekamp mot Herd JR 1.div mandag 15.08

Desse spelarane skal til Herd for å plukke poeng

Tropp til bortekamp mot Hareid 3.div tirsdag 16.08

Desse spelarane skal ta bortepoeng mot Hareid

Tropp til heimekamp mot Blindheim JR 1.div

Mandag 13.06, kl 18.30 går vårsesongens siste kamp for 1.divlaget vårt. Oppmøte i garderoba seinast kl 17.20

Tropp til heimekamp mot Hareid for Jr 2.div

Vårens siste seriekamp på Ørsta kunstgrasbane

Tropp til bortekamp mot HØDD (1.div) måndag 06.juni

Desse karane skal ut til Høddvoll og plukke poeng

Besøk våre lagsider

15.08 18:30 Emblem stadion KGB B
Emblem 2 - Ørsta Menn Rekrutt -
22.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Menn Rekrutt - Aksla -
29.08 18:30 Legene gras B
Åmdal - Ørsta Menn Rekrutt -
05.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Menn Rekrutt - Langevåg 2 -
12.09 18:30 Blindheim KGB 1 B
Blindheim IL 2 - Ørsta Menn Rekrutt -
20.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - FK Sykkylven 2 3 - 1  
18.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Vigra 0 - 4  
13.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - MSIL 3 - 4  
11.06 18:00 Skarbøvik stadion KGB B  
SIF/Hessa - Ørsta G19 1 6 - 2  
06.06 18:30 Legene gras B  
Vartdal - Ørsta Menn Rekrutt 1 - 6  
03.10 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL - Ørsta Menn Rekrutt -  
26.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Vartdal -  
12.09 18:30 Blindheim KGB 1 B  
Blindheim IL 2 - Ørsta Menn Rekrutt -  
05.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Langevåg 2 -  
29.08 18:30 Legene gras B  
Åmdal - Ørsta Menn Rekrutt -  
22.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Aksla -  
15.08 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem 2 - Ørsta Menn Rekrutt -  
20.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - FK Sykkylven 2 3 - 1  
18.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Vigra 0 - 4  
13.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - MSIL 3 - 4  
11.06 18:00 Skarbøvik stadion KGB B  
SIF/Hessa - Ørsta G19 1 6 - 2  
06.06 18:30 Legene gras B  
Vartdal - Ørsta Menn Rekrutt 1 - 6  
05.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - FK Sykkylven /SIL 1 - 2  
28.05 18:30 Valdervoll KGB B  
Valder - Ørsta G19 1 1 - 2  
23.05 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta Menn Rekrutt - Blindheim IL 2 4 - 0  
21.05 14:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Godøy GOGI 3 - 8  
15.05 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg 2 - Ørsta Menn Rekrutt 4 - 7  
09.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Åmdal 2 - 5  
07.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Langevåg 0 - 8  
02.05 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta Menn Rekrutt 4 - 0  
25.04 18:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Emblem 2 4 - 4  
23.04 18:30 Ørskogbanken stadion B  
Ørskog /Stordal - Ørsta G19 1 4 - 0  
18.04 18:45 Ikornnes Idrettspark B  
FK Sykkylven 2 - Ørsta Menn Rekrutt 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift