Kamp mot Bergsøy måndag 19.juni.

Siste heimekamp før sommaren mot Bergsøy måndag kl.18.30.

Tropp til heimekamp mot Valder JR 3.div 22.08

Desse skal plukke poengene mot Valder

TRopp til hjeimekamp mot Rollon 1.div tirsdag 23.08

Desse skal plukke poeng mot Rollon på tirsdag.

Tropp til bortekamp mot Herd JR 1.div mandag 15.08

Desse spelarane skal til Herd for å plukke poeng

Tropp til bortekamp mot Hareid 3.div tirsdag 16.08

Desse spelarane skal ta bortepoeng mot Hareid

Tropp til heimekamp mot Blindheim JR 1.div

Mandag 13.06, kl 18.30 går vårsesongens siste kamp for 1.divlaget vårt. Oppmøte i garderoba seinast kl 17.20

Tropp til heimekamp mot Hareid for Jr 2.div

Vårens siste seriekamp på Ørsta kunstgrasbane

Tropp til bortekamp mot HØDD (1.div) måndag 06.juni

Desse karane skal ut til Høddvoll og plukke poeng

Troppar til bortekampane laurdag 21. og måndag 23. mai

Desse skal ut og hente poeng denne gongen:

Tropp til heimekamp mot Spjelkavik (1. div) måndag 9. mai

Desse stiller i garderoba kl. 17:30:

Besøk våre lagsider

ONS
18.10
20:00-21:30
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
20.10
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
SØN
22.10
19:30-21:00
Aurstad Arena Kunstgras
23.10 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B
Bergsøy - Ørsta G19 1 -
15.10 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Blindheim 3 - 7  
02.10 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G19 1 3 - 1  
25.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Spjelkavik IL 8 - 3  
18.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - FK Sykkylven 11 - 1  
11.09 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd - Ørsta G19 1 3 - 2  
23.10 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G19 1 -  
15.10 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Blindheim 3 - 7  
02.10 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G19 1 3 - 1  
25.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Spjelkavik IL 8 - 3  
18.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - FK Sykkylven 11 - 1  
11.09 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd - Ørsta G19 1 3 - 2  
04.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Rollon 6 - 3  
29.08 18:30 Høddvoll B  
Hødd - Ørsta G19 1 7 - 1  
21.08 18:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Norborg /Ravn/Harøy 7 - 3  
19.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Bergsøy 6 - 0  
12.06 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta G19 1 3 - 7  
05.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Emblem 1 - 0  
29.05 18:30 Spjelkavik kunstgress B  
Spjelkavik IL - Ørsta G19 1 5 - 3  
15.05 18:45 Sykkylven stadion B  
FK Sykkylven - Ørsta G19 1 1 - 1  
09.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Herd 0 - 0  
30.04 15:00 Rollon kunstgress B  
Rollon - Ørsta G19 1 2 - 2  
25.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19 1 - Hødd 1 - 3  
17.04 18:30 Uggedal kunstgras B  
Norborg /Ravn/Harøy - Ørsta G19 1 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products