Vakter til Halldansen 26.5.18

Tropp til bortekamp mot Herd 14.5.18

Tropp til heimekamp mot Hødd 11ar måndag 23.4.18

Kiwicup 2018 - dugnadsliste

Besøk våre lagsider

ONS
15.08
20:00-21:30
Aurstad Arena Kunstgras
LØR
18.08
16:00-17:30
Aurstad Arena Kunstgras
20.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J16 - Aksla -
27.08 18:30 Blindheim KGB 1 B
Blindheim - Ørsta J16 -
03.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J16 - Stordal Gul -
17.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J16 - Herd 1 -
18.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J16 9-er - Skodje -
13.08 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 1 - Ørsta J16 6 - 0  
18.06 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta J16 3 - 1  
17.06 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - Hareid 9-ar 1 - 18  
12.06 19:00 Hellesylt kunstgras B  
Stranda /Sunnylven 9-er - Ørsta J16 9-er 15 - 1  
11.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Aksla 5 - 2  
23.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J16 9-er - Volda /Folkestad 2 -  
16.10 18:30 Kirkebø stadion 7er B B  
Stordal Rød - Ørsta J16 9-er -  
15.10 18:30 Kirkebø stadion KGB B  
Stordal Gul - Ørsta J16 -  
02.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - SIF/Hessa -  
01.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Blindheim -  
25.09 18:30 Ravn 5-er 1 B  
Ravn 5-er - Ørsta J16 9-er -  
24.09 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta J16 -  
18.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - Skodje -  
17.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Herd 1 -  
03.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Stordal Gul -  
27.08 18:30 Blindheim KGB 1 B  
Blindheim - Ørsta J16 -  
20.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Aksla -  
13.08 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 1 - Ørsta J16 6 - 0  
18.06 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta J16 3 - 1  
17.06 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - Hareid 9-ar 1 - 18  
12.06 19:00 Hellesylt kunstgras B  
Stranda /Sunnylven 9-er - Ørsta J16 9-er 15 - 1  
11.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Aksla 5 - 2  
05.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - Volda /Folkestad 1 3 - 5  
04.06 18:30 Kirkebø stadion B  
Stordal Gul - Ørsta J16 0 - 5  
01.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Sykkylven IL /FKS 7 - 0  
29.05 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 2 - Ørsta J16 9-er 15 - 0  
21.05 15:00 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg 9-er - Ørsta J16 9-er 3 - 5  
14.05 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 1 - Ørsta J16 5 - 2  
30.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 9-er - Brattvåg 2 - 11  
23.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16 - Hødd 1 3 - 2  
16.04 18:30 Ravn kunstgras B  
Ravn 9-er - Ørsta J16 9-er 7 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift