Heimekamp mot Sykkylven 9ar og bortekamp mot Larsnes 7ar.

Det er klart for sesongens siste heimekamp for Ørsta J14 9ar og sesongens siste kamp for J14 7ar.

Besøk våre lagsider

MAN
16.10
19:30-21:00
Kiwihallen
TOR
19.10
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
17.10 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J14 - Sykkylven IL 9-er -
19.10 18:30 Larsnes kunstgras B
Larsnes - Ørsta J14 7-er -
25.10 18:30 Volda kunstgras A B
Volda 9`er - Ørsta J14 -
07.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hødd 2 6 - 4  
04.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Stordal Gul 3 - 9  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hasundgot 4 - 6  
24.09 16:00 AMFI Moa Stadion B  
Herd 9-er - Ørsta J14 5 - 1  
20.09 18:30 Oshaugen grus 7er B  
Sandsøy Kvamsøy - Ørsta J14 7-er 2 - 1  
25.10 18:30 Volda kunstgras A B  
Volda 9`er - Ørsta J14 -  
19.10 18:30 Larsnes kunstgras B  
Larsnes - Ørsta J14 7-er -  
17.10 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Sykkylven IL 9-er -  
07.10 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hødd 2 6 - 4  
04.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Stordal Gul 3 - 9  
29.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hasundgot 4 - 6  
24.09 16:00 AMFI Moa Stadion B  
Herd 9-er - Ørsta J14 5 - 1  
20.09 18:30 Oshaugen grus 7er B  
Sandsøy Kvamsøy - Ørsta J14 7-er 2 - 1  
13.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Hødd 1 3 - 1  
07.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Larsnes 9 - 0  
30.08 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta J14 4 - 0  
29.08 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd 2 - Ørsta J14 7-er 9 - 3  
24.08 18:30 Hasundgot kunstgras 7er A B  
Hasundgot - Ørsta J14 7-er 6 - 5  
23.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Blindheim IL 9-er 0 - 11  
21.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J14 7-er - Sandsøy Kvamsøy 3 - 2  
21.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Moltustranda 9 - 1  
18.06 16:00 Ørsta stadion H  
Ørsta J14 - Volda 9`er 5 - 0  
07.06 18:30 Sykkylven stadion B  
Sykkylven IL 9-er - Ørsta J14 5 - 3  
06.06 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd 2 - Ørsta J14 7-er 6 - 3  
29.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hasundgot 6 - 6  
24.05 18:30 Larsnes kunstgras B  
Larsnes - Ørsta J14 7-er 1 - 12  
23.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Herd 9-er 6 - 0  
18.05 18:30 Høddvoll gras B  
Hødd 1 - Ørsta J14 8 - 1  
15.05 18:30 Munkvoll stadion 7er A B  
Moltustranda - Ørsta J14 7-er 4 - 5  
03.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 - Aksla 2 - 13  
02.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Hødd 2 2 - 6  
26.04 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim IL 9-er - Ørsta J14 9 - 2  
25.04 18:30 Hasundgot kunstgras 7er A B  
Hasundgot - Ørsta J14 7-er 5 - 7  
19.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14 7-er - Larsnes 1 - 3  
04.04 17:30 Hasundgot IL kunstgras B  
Hasundgot J14 - Ørsta IL Fotball Jenter 14 år -  
02.04 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta IL Fotball Jenter 14 år - Hødd J14 9ar -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Emma Bjørneseth S 14 1
Hanna Seline V 14 1
Ida Marie R 14 1
Jenfrid V 14 1
Kristina Anna H 14 1
Lene Romestrand H 14 1
Lydia Kristine Langstøyl U 14 1
Madeleine Haugen S 14 1
Madelen Y 14 2
Malin Heggestad N 14 1
Mariell Follestad K 14 1
Marte Høydal S 14 2
Martine Ø 14 1
Mathilde Lorentzen H 14 2
Pernille L 14 2
Sara R 14 1
Sara Flo V 14 1
Sofie Stokke D 14 1
Turi Lise T 14 1
Ulrika B 14 1
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products