Besøk våre lagsider

TIR
17.10
16:00-18:00
Kiwihallen
FRE
20.10
18:00-19:30
Kiwihallen
18.10 18:30 Åmdal H
Ørsta G14 2 9er - Hessa SIF 9-er -
19.10 18:30 Langevåg kunstgress 2 7er B B
Langevåg Gul - Ørsta G13 9er -
24.10 18:30 Langevåg kunstgress 2 B
Langevåg 9er - Ørsta G14 2 9er -
03.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Stranda 7 - 2  
02.10 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 9er - Ørsta G14 2 9er 3 - 3  
28.09 18:30 Blindheim KGB 2 7er B B  
Blindheim Blå - Ørsta G13 9er 1 - 4  
21.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Volda Lions 1 - 5  
18.09 18:30 Hareidsmyrane KGB B  
Hareid 9-ar - Ørsta G14 2 9er 11 - 2  
24.10 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg 9er - Ørsta G14 2 9er -  
19.10 18:30 Langevåg kunstgress 2 7er B B  
Langevåg Gul - Ørsta G13 9er -  
18.10 18:30 Åmdal H  
Ørsta G14 2 9er - Hessa SIF 9-er -  
03.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Stranda 7 - 2  
02.10 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 9er - Ørsta G14 2 9er 3 - 3  
28.09 18:30 Blindheim KGB 2 7er B B  
Blindheim Blå - Ørsta G13 9er 1 - 4  
21.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Volda Lions 1 - 5  
18.09 18:30 Hareidsmyrane KGB B  
Hareid 9-ar - Ørsta G14 2 9er 11 - 2  
12.09 18:30 Åmdal H  
Ørsta G14 2 9er - Langevåg 9er 3 - 3  
06.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Herd 2 6 - 2  
05.09 18:30 Skarbøvik stadion kunstgress B  
Hessa SIF 9-er - Ørsta G14 2 9er 8 - 1  
31.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14 2 9er - MSIL 9er 16 - 0  
24.08 18:30 Hasundgot kunstgras 7er B B  
Hasundgot - Ørsta G13 9er 5 - 8  
16.08 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G14 2 9er - Hareid 9-ar 7 - 1  
21.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Volda Lions 3 - 6  
20.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14 2 9er - Hessa SIF 9-er 6 - 6  
06.06 18:30 Langevåg stadion 7er B B  
Langevåg Gul - Ørsta G13 9er 1 - 3  
05.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14 2 9er - Rollon 9-er 2 10 - 5  
03.06 13:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Godøy GOGI1 8 - 4  
02.06 17:30 Tjørvåg stadion B  
Tjørvåg /Moltustranda 9-ar - Ørsta G14 2 9er 4 - 4  
29.05 18:30 Ravn kunstgras B  
Ravn 9-er - Ørsta G14 2 9er 4 - 11  
24.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14 2 9er - MSIL 9er 7 - 5  
23.05 19:00 Stranda 7ar kunstgras B  
Stranda - Ørsta G13 9er 3 - 4  
19.05 18:30 Volda Kunstgras A 7ar B B  
Volda Lions - Ørsta G13 9er 7 - 3  
11.05 18:30 Langevåg kunstgras B  
Langevåg 9er - Ørsta G14 2 9er 8 - 5  
03.05 18:30 Åmdal B  
Volda 2 9`er - Ørsta G14 2 9er 1 - 5  
02.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Langevåg Gul 4 - 0  
27.04 18:30 Godøy KGB 7er A B  
Godøy GOGI1 - Ørsta G13 9er 6 - 6  
23.04 15:00 Hasundgot kunstgras B  
Hasundgot 9-er - Ørsta G14 2 9er 6 - 11  
19.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Stranda 2 - 5  
18.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14 2 9er - Hareid 9-ar 5 - 8  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products