Besøk våre lagsider

ONS
26.09
19:30-21:00
Kiwihallen
TOR
27.09
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
LØR
29.09
12:00-13:30
Aurstad Arena Kunstgras
26.09 18:00 Kiwihallen H
Ørsta G13 7er 1 - Hasundgot -
29.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G13 9er - Skodje -
04.10 18:30 Myrane kunstgras 7er B
Folkestad - Ørsta G13 7er 1 -
05.10 18:30 Ratvika 7er C B
Aksla - Ørsta G13 9er -
19.10 18:30 Kiwihallen H
Ørsta G13 7er 1 - Bergsøy 2 -
22.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Godøy GOGI 5 - 8  
19.09 18:27 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Vartdal 5-er 4 - 18  
15.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Valder 3 - 2  
13.09 18:30 Langevåg kunstgress 2 7er B B  
Langevåg - Ørsta G13 9er 2 - 1  
06.09 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G13 7er 1 6 - 10  
25.10 18:45 Hovdebygda KGB 7er B B  
Hovdebygda /Mork - Ørsta G13 7er 1 -  
24.10 18:30 Hellesylt kunstgras 7er B B  
Sunnylven - Ørsta G13 9er -  
20.10 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Blindheim 1 -  
19.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G13 7er 1 - Bergsøy 2 -  
05.10 18:30 Ratvika 7er C B  
Aksla - Ørsta G13 9er -  
04.10 18:30 Myrane kunstgras 7er B  
Folkestad - Ørsta G13 7er 1 -  
29.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Skodje -  
26.09 18:00 Kiwihallen H  
Ørsta G13 7er 1 - Hasundgot -  
22.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Godøy GOGI 5 - 8  
19.09 18:27 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Vartdal 5-er 4 - 18  
15.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Valder 3 - 2  
13.09 18:30 Langevåg kunstgress 2 7er B B  
Langevåg - Ørsta G13 9er 2 - 1  
06.09 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G13 7er 1 6 - 10  
02.09 16:30 Stranda stadion, kunstgras 7er A B  
Stranda 9er - Ørsta G13 9er 5 - 2  
29.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Volda 2 20 - 3  
25.08 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Hareid 2 9 - 0  
21.06 18:30 Ratvika 7er B B  
Aksla - Ørsta G13 9er 3 - 10  
18.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Hovdebygda /Mork 11 - 6  
18.06 18:30 HIL Grasbana AB B  
Hovdebygda IL Hovdebygda Mork G2005 - Hovdebygda Mork G13 6 - 11  
13.06 18:30 Dravlaus kunstgras 1 B  
Dalsfjorden - Ørsta G13 7er 1 4 - 14  
10.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Spjelkavik 2 - 5  
09.06 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Hasundgot 7 - 1  
04.06 18:30 Lømyra kunstgras B  
Fiskerstrand - Ørsta G13 9er 1 - 4  
31.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er A B  
Blindheim 1 - Ørsta G13 9er 2 - 3  
30.05 18:30 Mauseidvåg KGB 7-er B B  
MSIL - Ørsta G13 7er 1 6 - 17  
26.05 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Folkestad 13 - 4  
15.05 18:30 Vartdal stadion 7er A B  
Vartdal 5-er - Ørsta G13 7er 1 13 - 10  
10.05 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda - Ørsta G13 7er 1 7 - 7  
03.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A B  
Hødd 2 - Ørsta G13 9er 3 - 6  
01.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 7er 1 - Sunnylven 12 - 9  
24.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G13 9er - Langevåg 3 - 3  
24.03 13:00 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy IL #1 - Ørsta IL Fotball Gutter 13 år 10 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift