Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
ONS
21.08
18:30-20:00
Hovdebygda
SØN
25.08
18:30-20:00
Aurstad Arena Kunstgras

G14 2. div avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Skodje/Ellingsøy 10 17 24
2 Emblem 10 11 17
3 Blindheim 10 1 17
4 Ørsta /Hovdebygda 1 10 5 15
5 MSIL 10 -6 7
6 Langevåg 10 -28 5
Siste synk: 05:24

27.08 18:30 Valdervoll gras B
Valder/Vigra - Ørsta G14-1 -
31.08 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G14-1 - Brattvåg 1 -
17.09 19:00 Stranda stadion, kunstgras B
Stranda 9er - Ørsta G14-1 -
23.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G14-1 - Guard -
01.10 18:30 Ikornnes Idrettspark B
FK Sykkylven /SIL - Ørsta G14-1 -
19.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - SIF/Hessa 9er 9 - 2  
25.06 18:30 Høddvoll B  
Hødd 2 9er - Ørsta G14-2 11 - 0  
19.06 18:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Hasundgot /Haddal 1 9er 7 - 6  
18.06 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL - Ørsta G14-1 1 - 2  
14.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Blindheim 7 - 2  
22.10 18:30 Ravn kunstgras B  
Ravn 9er - Ørsta G14-1 -  
15.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Skodje/Ellingsøy -  
01.10 18:30 Ikornnes Idrettspark B  
FK Sykkylven /SIL - Ørsta G14-1 -  
23.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Guard -  
17.09 19:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda 9er - Ørsta G14-1 -  
31.08 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Brattvåg 1 -  
27.08 18:30 Valdervoll gras B  
Valder/Vigra - Ørsta G14-1 -  
19.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - SIF/Hessa 9er 9 - 2  
25.06 18:30 Høddvoll B  
Hødd 2 9er - Ørsta G14-2 11 - 0  
19.06 18:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Hasundgot /Haddal 1 9er 7 - 6  
18.06 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL - Ørsta G14-1 1 - 2  
14.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Blindheim 7 - 2  
11.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Emblem 1 - 3  
10.06 18:30 Blindheim KGB 1 B  
Blindheim 2 9er - Ørsta G14-2 4 - 2  
07.06 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G14-1 3 - 1  
05.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-1 - Langevåg 5 - 3  
03.06 18:30 Spjelkavik kunstgress B  
Spjelkavik 2 9er - Ørsta G14-2 6 - 4  
29.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Sunnylven 9er 4 - 6  
21.05 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta G14-1 2 - 1  
18.05 12:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Hødd 2 9er 2 - 6  
15.05 18:45 Hovdebygda H  
Ørsta G14-1 - MSIL 2 - 1  
14.05 18:30 Hasundgot kunstgras B  
Hasundgot /Haddal 1 9er - Ørsta G14-2 5 - 1  
11.05 12:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Blindheim 2 9er 5 - 5  
30.04 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg - Ørsta G14-1 0 - 6  
28.04 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G14-2 - Spjelkavik 2 9er 3 - 12  
23.04 18:30 Hellesylt kunstgras B  
Sunnylven 9er - Ørsta G14-2 14 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift