Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
19.08
19:30-21:00
Kiwihallen
TOR
22.08
17:00-18:30
Hovdebygda
27.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J14-2 - Spjelkavik 9er -
28.08 18:30 Volda kunstgras B
Volda 9er - Ørsta J14-1 -
02.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J14-1 - Sykkylven IL /FKS 9er -
04.09 18:30 Rota KGB B
Vigra 9er - Ørsta J14-2 -
10.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J14-2 - Vanylven -
21.08 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 1 9er - Ørsta J14-2 5 - 3  
26.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Vanylven 5 - 1  
19.06 18:30 Rota KGB B  
Vigra 9er - Ørsta J14-2 1 - 1  
16.06 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Blindheim 9er 1 - 7  
13.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Hødd 2 9er 4 - 1  
30.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Vigra 9er -  
23.10 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim 9er - Ørsta J14-1 -  
20.10 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - HaNo 9er -  
19.10 10:30 Ratvika 9er A B  
Aksla 9er - Ørsta J14-1 -  
13.10 12:30 Eidsåvoll stadion B  
Vanylven - Ørsta J14-2 -  
03.10 18:30 Spjelkavik kunstgress B  
Spjelkavik 9er - Ørsta J14-2 -  
29.09 14:00 Ørsta stadion H  
Ørsta J14-1 - Valder/Ellingsøy -  
25.09 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J14-2 - MSIL 1 9er -  
24.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Herd 9er -  
18.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Hødd 9er -  
15.09 14:00 Haramsøy gras B  
HaNo 9er - Ørsta J14-2 -  
10.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Vanylven -  
04.09 18:30 Rota KGB B  
Vigra 9er - Ørsta J14-2 -  
02.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Sykkylven IL /FKS 9er -  
28.08 18:30 Volda kunstgras B  
Volda 9er - Ørsta J14-1 -  
27.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Spjelkavik 9er -  
21.08 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 1 9er - Ørsta J14-2 5 - 3  
26.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Vanylven 5 - 1  
19.06 18:30 Rota KGB B  
Vigra 9er - Ørsta J14-2 1 - 1  
16.06 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Blindheim 9er 1 - 7  
13.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Hødd 2 9er 4 - 1  
05.06 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 9er - Ørsta J14-1 5 - 7  
02.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - HaNo 9er 0 - 5  
28.05 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 1 9er - Ørsta J14-2 2 - 1  
27.05 18:30 Nes stadion B  
Valder/Ellingsøy - Ørsta J14-1 2 - 1  
22.05 18:30 Eidsåvoll stadion B  
Vanylven - Ørsta J14-2 6 - 2  
16.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - Vigra 9er 2 - 1  
14.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Aksla 9er 4 - 3  
08.05 18:00 Sykkylven stadion B  
Sykkylven IL /FKS - Ørsta J14-1 0 - 5  
07.05 17:00 Høddvoll B  
Hødd 2 9er - Ørsta J14-2 2 - 1  
01.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-1 - Volda 9er 4 - 4  
28.04 14:00 Nordøy stadion B  
HaNo 9er - Ørsta J14-2 2 - 1  
24.04 18:30 Høddvoll kunstgras B  
Hødd - Ørsta J14-1 0 - 7  
23.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J14-2 - MSIL 1 9er 1 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift