Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
ONS
21.08
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
SØN
25.08
18:00-19:30
Kiwihallen
22.08 18:30 Godøy KGB 9er A B
Godøy - Ørsta G12 2 -
26.08 18:30 Valdervoll 9-er KGB B
Valder - Ørsta G12 2 -
31.08 14:00 Ratvika 9er A B
Aksla Kvit - Ørsta G12 1 -
01.09 17:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G12 2 - SIF/Hessa Hvit -
14.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G12 1 - Volda Grøn -
18.08 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Blindheim Blå -  
17.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Herd Blå -  
17.06 18:30 Kragset-bana 9er A B  
Volda Svart - Ørsta G12 2 -  
05.06 18:30 Høddvoll gras 9er A B  
Hødd Blå - Ørsta G12 1 -  
02.06 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Herd Hvit -  
14.10 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 9er B B  
Herd Blå - Ørsta G12 1 -  
13.10 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Volda Svart -  
30.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Hødd Blå -  
30.09 18:30 Spjelkavik 9er KGB B  
Spjelkavik Rød - Ørsta G12 2 -  
23.09 18:30 Hessa kunstgress 9er B B  
SIF/Hessa Rød - Ørsta G12 1 -  
22.09 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Guard -  
16.09 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 9er B B  
Herd Hvit - Ørsta G12 2 -  
14.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Volda Grøn -  
01.09 17:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - SIF/Hessa Hvit -  
31.08 14:00 Ratvika 9er A B  
Aksla Kvit - Ørsta G12 1 -  
26.08 18:30 Valdervoll 9-er KGB B  
Valder - Ørsta G12 2 -  
22.08 18:30 Godøy KGB 9er A B  
Godøy - Ørsta G12 2 -  
18.08 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 1 - Blindheim Blå -  
17.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Herd Blå -  
17.06 18:30 Kragset-bana 9er A B  
Volda Svart - Ørsta G12 2 -  
05.06 18:30 Høddvoll gras 9er A B  
Hødd Blå - Ørsta G12 1 -  
02.06 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Herd Hvit -  
28.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Guard -  
27.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - SIF/Hessa Rød -  
21.05 18:30 Spjelkavik 9er KGB B  
Spjelkavik Rød - Ørsta G12 2 -  
20.05 18:30 Bygg1-bana 9er B  
Volda Grøn - Ørsta G12 1 -  
14.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Guard -  
07.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 2 - Volda Svart -  
06.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G12 1 - Aksla Kvit -  
05.05 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G12 2 - Volda Svart -  
30.04 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 9er B B  
Herd Hvit - Ørsta G12 2 -  
24.04 18:30 Blindheim KGB 1 9er A B  
Blindheim Blå - Ørsta G12 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift