Besøk våre lagsider

MAN
24.09
18:00-19:30
Kiwihallen
26.09 18:30 H
Ørsta J10 1 - Hareid -
26.09 18:30 H
Ørsta J10 3 - Volda Hurricanes -
26.09 18:30 H
Ørsta J10 2 - Herd Rød -
02.10 19:05 Stranda stadion, kunstgras 7er A B
Stranda - Ørsta J10 2 -
03.10 18:30 H
Ørsta J10 1 - Hødd Gul -
24.09 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal - Ørsta J10 Kvit -  
24.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 1 - Hovdebygda /Mork -  
20.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Spjelkavik Scorpion -  
19.09 18:30 B  
Hareid - Ørsta J10 3 -  
19.09 18:30 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 1 -  
24.10 18:45 Hovdebygda KGB 7er B B  
Hovdebygda /Mork - Ørsta J10 Kvit -  
24.10 18:45 Ikornnes 7er A B  
FK Sykkylven - Ørsta J10 2 -  
23.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Herd Rød -  
23.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 1 - Gurskøy -  
20.10 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta J10 Kvit - Hasundgot -  
20.10 14:00 Vartdal stadion 7er A B  
Vartdal - Ørsta J10 1 -  
20.10 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 2 - Hareid -  
17.10 18:30 B  
Åmdal - Ørsta J10 1 -  
17.10 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Volda Hawks -  
17.10 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Langevåg -  
15.10 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A2 (liten) B  
Hødd Blå - Ørsta J10 3 -  
05.10 18:30 Ratvika 7er A1 (liten) B  
Aksla Hvit - Ørsta J10 3 -  
04.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 1 - Hasundgot -  
03.10 18:30 B  
Hødd Blå - Ørsta J10 2 -  
03.10 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Hødd Gul -  
03.10 18:30 B  
Hødd Kvit - Ørsta J10 3 -  
02.10 19:05 Stranda stadion, kunstgras 7er A B  
Stranda - Ørsta J10 2 -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Hareid -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Volda Hurricanes -  
26.09 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Herd Rød -  
24.09 18:30 Nordre vartdal stadion 7er B  
Vartdal - Ørsta J10 Kvit -  
24.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 1 - Hovdebygda /Mork -  
20.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Spjelkavik Scorpion -  
19.09 18:30 B  
Hareid - Ørsta J10 3 -  
19.09 18:30 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 1 -  
19.09 18:30 B  
Ellingsøy - Ørsta J10 2 -  
17.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Hødd Gul -  
12.09 18:30 B  
Herd Blå - Ørsta J10 2 -  
12.09 18:30 B  
Åmdal - Ørsta J10 3 -  
12.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 lilla - Hødd Kvit -  
05.09 18:30 H  
Ørsta J10 3 - Hødd Gul -  
05.09 18:30 B  
Volda Hurricanes - Ørsta J10 1 -  
05.09 18:30 H  
Ørsta J10 2 - Hødd Rosa -  
04.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Volda Hawks -  
03.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 2 - Stordal -  
03.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 1 - Vartdal -  
30.08 18:30 Hasundgot kunstgras 7er A B  
Hasundgot - Ørsta J10 1 -  
29.08 18:30 H  
Ørsta J10 1 - Ørsta Gul -  
29.08 18:30 B  
Spjelkavik Scorpion - Ørsta J10 2 -  
29.08 18:30 B  
Ørsta Kvit - Ørsta J10 3 -  
27.08 18:30 Skarbøvik KGB 7er A B  
SIF/Hessa Rød - Ørsta J10 3 -  
23.08 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 Kvit - Vartdal -  
23.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Emblem Hvit -  
22.08 18:45 Langemyra, Mork stadion B  
Hovdebygda /Mork - Ørsta J10 1 -  
22.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Blindheim IL -  
15.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 1 - Ørsta Lilla -  
15.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras B  
Ørsta Kvit - Ørsta J10 Kvit -  
20.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 2 B  
Volda Hawks - Ørsta J10 3 -  
20.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 1 - Åmdal -  
18.06 18:30 Langevåg kunstgras 7er A B  
Langevåg - Ørsta J10 2 -  
14.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Hødd Kvit -  
13.06 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Gul - Ørsta J10 1 -  
11.06 19:00 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Hødd Blå -  
06.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Hurricanes - Ørsta J10 3 -  
05.06 18:30 Hareid stadion 7er A B  
Hareid - Ørsta J10 1 -  
05.06 18:30 AMFI Moa Stadion Sør 7er A B  
Herd Rød - Ørsta J10 2 -  
31.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 1 - Volda Hawks -  
30.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Hareid -  
30.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Ellingsøy -  
16.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Kvit - Ørsta J10 1 -  
15.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J10 3 - Åmdal -  
15.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Herd Blå -  
10.05 14:00 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd Gul - Ørsta J10 3 -  
09.05 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta J10 1 - Volda Hurricanes -  
08.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er B1 (liten) B  
Hødd Rosa - Ørsta J10 2 -  
25.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 2 - Spjelkavik Scorpion -  
24.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J10 3 - Ørsta Kvit -  
24.04 18:30 Kiwihallen B  
Ørsta Gul - Ørsta J10 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift