Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
16:30-18:00
Kiwihallen
21.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G11 2 - Volda Real -
26.09 18:30 VD Stadion 7er A B
Vartdal - Ørsta G11 2 -
26.09 18:30 Kiwihallen H
Ørsta G11 1 - Vanylven -
03.10 18:30 Kiwihallen H
Ørsta G11 2 - Hovdebygda Mork Raud -
03.10 18:30 Larsnes kunstgras 7er B
Larsnes - Ørsta G11 1 -
18.09 18:30 Bygg1-bana 7er B  
Volda United - Ørsta G11 1 -  
14.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Åheim 5er -  
12.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Sunnylven -  
05.09 18:30 Haddal IL Stadion 7er A B  
Haddal Turbu 5er - Ørsta G11 2 -  
31.08 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Hareid Blå -  
24.10 18:30 Hareid KGB 7er C B  
Hareid Raud - Ørsta G11 1 -  
16.10 18:45 Hovdebygda KGB 7er B B  
Hovdebygda Mork Blå - Ørsta G11 2 -  
16.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Hødd Kvit -  
03.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Hovdebygda Mork Raud -  
03.10 18:30 Larsnes kunstgras 7er B  
Larsnes - Ørsta G11 1 -  
26.09 18:30 VD Stadion 7er A B  
Vartdal - Ørsta G11 2 -  
26.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Vanylven -  
21.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Volda Real -  
18.09 18:30 Bygg1-bana 7er B  
Volda United - Ørsta G11 1 -  
14.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Åheim 5er -  
12.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Sunnylven -  
05.09 18:30 Haddal IL Stadion 7er A B  
Haddal Turbu 5er - Ørsta G11 2 -  
31.08 15:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Hareid Blå -  
28.08 18:30 Fiskarhallen 7er B  
Bergsøy Gul - Ørsta G11 1 -  
24.08 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Bergsøy Kvit -  
21.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Hareid Raud -  
19.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Hovdebygda Mork Blå -  
13.06 18:45 Langmyra KGB 7er B  
Hovdebygda Mork Raud - Ørsta G11 2 -  
12.06 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Ørsta G11 1 -  
07.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Larsnes -  
04.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G11 2 - Vartdal -  
30.05 18:30 Kragset-bana 7er B B  
Volda Real - Ørsta G11 2 -  
29.05 18:30 Eidsåvoll kunstgras 7er B  
Vanylven - Ørsta G11 1 -  
25.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 1 - Volda United -  
23.05 18:30 Hellesylt kunstgras 7er B B  
Sunnylven - Ørsta G11 2 -  
16.05 18:30 Åheim kunstgress 7-er B  
Åheim 5er - Ørsta G11 1 -  
11.05 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G11 2 - Haddal Turbu 5er -  
04.05 14:00 Kiwihallen H  
Ørsta G11 1 - Bergsøy Gul -  
01.05 14:00 Hareid KGB 7er A B  
Hareid Blå - Ørsta G11 2 -  
25.04 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er B B  
Bergsøy Kvit - Ørsta G11 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift