Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
TOR
19.09
16:30-18:00
Kiwihallen
24.09 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B
Bergsøy Raud - Ørsta G10 3 -
26.09 18:30 Ulsmohallen 7er B
Hødd Blå - Ørsta G10 1 -
29.09 12:30 Kiwihallen H
Ørsta G10 3 - Volda Svart -
29.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G10 1 - Bergsøy Raud -
03.10 18:30 Ørsta stadion H
Ørsta G10 2 - Vanylven 5er -
18.09 18:30 Hasundgot Kunstgras 7er A B  
Hasundgot Kvit - Ørsta G10 2 -  
17.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Hødd Kvit -  
16.09 17:20 Aurstad Arena Kunstgras 7er A H  
Ørsta G10 3 - Hødd Blå -  
11.09 18:30 Myrane kunstgras 7er A B  
Folkestad 5er - Ørsta G10 1 -  
11.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Ørsta G10 3 -  
29.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 2 - Hasundgot Kvit -  
23.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 1 - Volda Grøn -  
22.10 18:30 Gursken River Plate 7er A B  
Gursken /Gjerdsvika - Ørsta G10 2 -  
17.10 18:30 Kragset-bana 7er A B  
Volda Svart - Ørsta G10 1 -  
17.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 2 - Gurskøy 5er -  
15.10 18:30 Mørehallen 7er B  
Volda Grøn - Ørsta G10 3 -  
03.10 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G10 2 - Vanylven 5er -  
29.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 1 - Bergsøy Raud -  
29.09 12:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 3 - Volda Svart -  
26.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Blå - Ørsta G10 1 -  
24.09 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Raud - Ørsta G10 3 -  
18.09 18:30 Hasundgot Kunstgras 7er A B  
Hasundgot Kvit - Ørsta G10 2 -  
17.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Hødd Kvit -  
16.09 17:20 Aurstad Arena Kunstgras 7er A H  
Ørsta G10 3 - Hødd Blå -  
11.09 18:30 Myrane kunstgras 7er A B  
Folkestad 5er - Ørsta G10 1 -  
11.09 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Ørsta G10 3 -  
09.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G10 2 - Gursken /Gjerdsvika -  
05.09 18:30 Gurskøy kunstgras 7ar B  
Gurskøy 5er - Ørsta G10 2 -  
01.09 12:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 3 - Folkestad 5er -  
29.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Ørsta Gul -  
29.08 18:30 Kiwihallen 7er B  
Ørsta Gul - Ørsta G10 1 -  
26.08 18:30 Eidsåvoll kunstgras 7er B  
Vanylven 5er - Ørsta G10 2 -  
20.08 18:30 Legene kunstgras 7er B B  
Åmdal - Ørsta G10 1 -  
19.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G10 2 - Vartdal Blå -  
18.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 3 - Hødd Kvit -  
17.06 18:30 Høddvoll gras 7er A B  
Hødd Blå - Ørsta G10 1 -  
13.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Folkestad 5er -  
11.06 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg 7er A B  
Bergsøy Raud - Ørsta G10 3 -  
11.06 18:30 Legene kunstgras 7er B B  
Åmdal - Ørsta G10 2 -  
07.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G10 2 - Volda Svart -  
06.06 18:30 Ørsta stadion H  
Ørsta G10 1 - Vartdal Blå -  
03.06 18:30 Kragset-bana 7er A B  
Volda Grøn - Ørsta G10 3 -  
03.06 18:30 Sæbø kunstgras 7er B B  
Sæbø - Ørsta G10 2 -  
21.05 18:30 Legene kunstgras 7er B B  
Åmdal - Ørsta G10 1 -  
15.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Volda Svart -  
14.05 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 3 - Hareid Kuling 5er -  
14.05 18:30 Myrane Grus 7er A B  
Folkestad 5er - Ørsta G10 2 -  
07.05 18:30 Sæbø kunstgras 7er A B  
Sæbø - Ørsta G10 1 -  
07.05 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Ørsta G10 3 -  
05.05 12:00 Kiwihallen H  
Ørsta G10 2 - Hødd Blå -  
30.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 3 - Bergsøy Raud -  
29.04 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta G10 1 - Ørsta Svart -  
29.04 18:30 Kiwihallen B  
Ørsta Svart - Ørsta G10 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift