Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
19.08
18:30-19:45
Ørsta stadion
ONS
21.08
20:00-21:30
Kiwihallen
FRE
23.08
16:30-18:00
Aurstad Arena Kunstgras
26.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta J16-1 - Sykkylven IL /FKS 1
27.08 18:30 Eidsåvoll stadion 9er B B
Vanylven 2 - Ørsta J16-2
30.08 18:30 Kiwihallen H
Ørsta J16-2 - Larsnes
02.09 18:30 Langevåg kunstgress 2 B
Langevåg - Ørsta J16-1
09.09 18:30 Ratvika B
Aksla - Ørsta J16-1
20.08 18:30 Kragset-bana B  
Volda /Folkestad 1 - Ørsta J16-1  
22.06 13:00 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta J16-1  
18.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Guard  
16.06 15:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-2 - Larsnes  
12.06 18:30 Gurskøy kunstgras B  
Tjørvåg /Gurskøy - Ørsta J16-2  
22.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-2 - Godøy /Giske  
21.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Herd 1  
15.10 18:30 Høddvoll B  
Hødd 1 - Ørsta J16-1  
13.10 14:00 Ratvika 9er A B  
Aksla 2 - Ørsta J16-2  
01.10 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J16-2 - MSIL  
30.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Blindheim  
24.09 18:30 Blindheim KGB 2 9er A B  
Blindheim 2 - Ørsta J16-2  
23.09 18:30 Nørvebana KGB B  
Guard - Ørsta J16-1  
17.09 18:45 Sykkylven stadion 9er B B  
Sykkylven IL /FKS 2 - Ørsta J16-2  
16.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Stordal  
09.09 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta J16-1  
02.09 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg - Ørsta J16-1  
30.08 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J16-2 - Larsnes  
27.08 18:30 Eidsåvoll stadion 9er B B  
Vanylven 2 - Ørsta J16-2  
26.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Sykkylven IL /FKS 1  
20.08 18:30 Kragset-bana B  
Volda /Folkestad 1 - Ørsta J16-1  
22.06 13:00 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta J16-1  
18.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Guard  
16.06 15:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-2 - Larsnes  
12.06 18:30 Gurskøy kunstgras B  
Tjørvåg /Gurskøy - Ørsta J16-2  
11.06 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 1 - Ørsta J16-1  
06.06 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta J16-2 - Vanylven 2  
03.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Hødd 1  
30.05 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Guard  
28.05 18:30 Volda Kunstgras 9ar A B  
Volda /Folkestad 2 - Ørsta J16-2  
27.05 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg - Ørsta J16-1  
21.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Sykkylven IL /FKS 1  
20.05 19:00 Haugvoll stadion 9er A B  
Kvamsøy /Sandsøy - Ørsta J16-2  
13.05 18:30 Kragset-bana B  
Volda /Folkestad 1 - Ørsta J16-1  
07.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-2 - Bergsøy  
30.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Aksla  
29.04 18:30 Hasundgot kunstgras 9er A B  
Hasundgot /Haddal - Ørsta J16-2  
23.04 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta J16-1  
31.03 08:00 Kiwihallen B  
KIWICUP2019 - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
30.03 08:00 Kiwihallen B  
KIWICUP2019 - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
29.03 17:00 Kiwihallen B  
KIWICUP2019 - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
26.03 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd - Ørsta J16-1  
16.03 12:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta J16-1 - Stordal  
12.07 18:30 Volda kunstgras B  
Volda - Ørsta J16-1  
10.02 17:19 Møre Arena, Ålesund B  
Herd j16 - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
03.02 16:10 Møre Arena, Ålesund B  
Hødd - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
27.01 17:40 Møre Arena, Ålesund B  
Volda - Ørsta IL Fotball Jenter 16 år  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift