Vaktliste 17.mai

Sesongstart for G19 og Ørsta 2

Vakter på halldansen 26.mai 2018

Tropp borte mot Aksla 07.02

Oppmøte 16.05 seinast på Velle skule. Avreise 16.15.

Tropp borte mot Langevåg 04.02

Oppmøte på Velle skule kl 09.05. Avreise 09.15.

Tropp til heimekamp mot Valder JR 3.div 22.08

Desse skal plukke poengene mot Valder

TRopp til hjeimekamp mot Rollon 1.div tirsdag 23.08

Desse skal plukke poeng mot Rollon på tirsdag.

Tropp til bortekamp mot Herd JR 1.div mandag 15.08

Desse spelarane skal til Herd for å plukke poeng

Tropp til bortekamp mot Hareid 3.div tirsdag 16.08

Desse spelarane skal ta bortepoeng mot Hareid

Tropp til heimekamp mot Blindheim JR 1.div

Mandag 13.06, kl 18.30 går vårsesongens siste kamp for 1.divlaget vårt. Oppmøte i garderoba seinast kl 17.20

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
FRE
21.06
15:00-16:30
Aurstad Arena Kunstgras
SØN
23.06
12:00-13:30
Aurstad Arena Kunstgras
25.06 18:30 Skarbøvik stadion KGB B
SIF/Hessa - Ørsta G19-1 -
21.08 18:30 Sæbø Kunstgras B
Sæbø - Ørsta Menn Rekrutt -
28.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Menn Rekrutt - Åmdal -
04.09 18:30 Vartdal stadion B
Vartdal - Ørsta Menn Rekrutt -
11.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Menn Rekrutt - Bergsøy 2 -
19.06 18:30 Storøyra gras B  
Gjerdsvika /LGFK 2 - Ørsta Menn Rekrutt 4 - 1  
17.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - Hødd -  
14.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Vanylven 0 - 2  
11.06 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G19-1 -  
05.06 20:00 Høddvoll kunstgras B  
Flø - Ørsta Menn Rekrutt 2 - 8  
16.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Gjerdsvika /LGFK 2 -  
13.10 14:00 Eidsåvoll stadion B  
Vanylven - Ørsta Menn Rekrutt -  
02.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Flø -  
18.09 19:00 Tjørvåg stadion B  
Tjørvåg - Ørsta Menn Rekrutt -  
11.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Bergsøy 2 -  
04.09 18:30 Vartdal stadion B  
Vartdal - Ørsta Menn Rekrutt -  
28.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Åmdal -  
21.08 18:30 Sæbø Kunstgras B  
Sæbø - Ørsta Menn Rekrutt -  
25.06 18:30 Skarbøvik stadion KGB B  
SIF/Hessa - Ørsta G19-1 -  
19.06 18:30 Storøyra gras B  
Gjerdsvika /LGFK 2 - Ørsta Menn Rekrutt 4 - 1  
17.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - Hødd -  
14.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Vanylven 0 - 2  
11.06 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G19-1 -  
05.06 20:00 Høddvoll kunstgras B  
Flø - Ørsta Menn Rekrutt 2 - 8  
03.06 18:30 Valdervoll KGB B  
Valder - Ørsta G19-1 3 - 0  
28.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - Volda 1 - 4  
22.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Tjørvåg 4 - 3  
20.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - SIF/Hessa 3 - 9  
15.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy 2 - Ørsta Menn Rekrutt 7 - 0  
13.05 18:30 Høddvoll B  
Hødd - Ørsta G19-1 -  
08.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Vartdal 2 - 3  
06.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - Emblem 4 - 4  
01.05 18:30 Åmdal B  
Åmdal - Ørsta Menn Rekrutt 3 - 1  
29.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G19-1 - Valder 3 - 2  
24.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Menn Rekrutt - Sæbø 1 - 1  
23.04 18:30 Volda kunstgras B  
Volda - Ørsta G19-1 2 - 0  
10.04 18:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta IL Fotball Junior - Åmdal -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift