Besøk våre lagsider

MAN
15.04
19:30-21:00
Aurstad Arena Kunstgras
ONS
17.04
19:30-21:00
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
19.04
18:00-19:30
Aurstad Arena Kunstgras
FRE
19.04
18:00-19:30
Kiwihallen
02.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B
Bergsøy - Ørsta Kvinner Senior A -
07.05 20:00 Myrane kunstgras 9er A B
Folkestad /Volda 2 - Ørsta Kvinner 7er 2 -
09.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Kvinner Senior A - Ravn 2/Brattvåg 2 9er -
14.05 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Kvinner 7er 2 - Guard -
15.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Kvinner Senior A - Valder -
03.04 19:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta IL Fotball Damer - Sykkylven 2 - 3  
21.03 18:30 Brattvåg kunstgress B  
Brattvåg - Ørsta Kvinner Senior A 14 - 3  
07.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Folkestad/Volda 2 7 - 3  
28.02 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta Kvinner Senior A 8 - 0  
17.10 18:30 Spjelkavik kunstgress B  
Spjelkavik /Herd 3 - Ørsta Kvinner Senior A -  
03.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Hødd 2 -  
27.09 18:30 Hellesylt kunstgras B  
Stranda/Sunnylven - Ørsta Kvinner Senior A -  
19.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - MSIL 9er -  
05.09 18:30 Valdervoll gras B  
Valder - Ørsta Kvinner Senior A -  
29.08 18:30 Ravn kunstgras B  
Ravn 2/Brattvåg 2 9er - Ørsta Kvinner Senior A -  
22.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Bergsøy -  
20.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Spjelkavik /Herd 3 -  
18.06 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner 7er 2 - Skodje -  
13.06 18:30 Høddvoll B  
Hødd 2 - Ørsta Kvinner Senior A -  
06.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Stranda/Sunnylven -  
04.06 20:00 Emblem KGB 9er B  
Emblem - Ørsta Kvinner 7er 2 -  
28.05 20:15 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner 7er 2 - Hasundgot -  
23.05 18:30 Mauseidvåg kunstgress B  
MSIL 9er - Ørsta Kvinner Senior A -  
21.05 20:00 Hessa kunstgress 9er A B  
SIF/Hessa - Ørsta Kvinner 7er 2 -  
15.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Valder -  
14.05 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner 7er 2 - Guard -  
09.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Ravn 2/Brattvåg 2 9er -  
07.05 20:00 Myrane kunstgras 9er A B  
Folkestad /Volda 2 - Ørsta Kvinner 7er 2 -  
02.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta Kvinner Senior A -  
03.04 19:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta IL Fotball Damer - Sykkylven 2 - 3  
21.03 18:30 Brattvåg kunstgress B  
Brattvåg - Ørsta Kvinner Senior A 14 - 3  
07.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Folkestad/Volda 2 7 - 3  
28.02 18:30 Blindheim KGB 2 B  
Blindheim - Ørsta Kvinner Senior A 8 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anthonett K 18 4
Camilla H 19 4
Ellen Marie E 44 2
Emma Sofie H 18 1
Hanna Seline V 16 2
Hanne Camilla Osborg K 18 4
Helena N 15 4 2
Ingvild Ø 24 3
Kaja R 18 4 6
Kristine F 18 3
Lene V 19 1
Lisa Øverberg H 20 1
Mari Myklebust Ø 17 4
Mariell Boska H 23 4
Mathilde D 18 3
Oda R 21 1
Pernille L 16 1
Rebekka J 18 2
Siw Helen T 19 3
Tina H 19 4 3
Victoria H 19 3 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift