Besøk våre lagsider

MAN
18.03
19:30-21:00
Kiwihallen
TOR
21.03
18:00-19:30
Aurstad Arena Kunstgras
27.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G16-2 - Hødd -
02.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G16-2 - Langevåg 2 -
04.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta G16-1 - Ellingsøy -
10.05 18:30 Nørvebana KGB B
Guard - Ørsta G16-2 -
11.05 14:00 Havila Stadion Fosnavåg B
Bergsøy - Ørsta G16-1 -
19.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G16-1 -  
14.03 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G16-2 -  
12.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Rollon -  
06.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hasundgot -  
05.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Herd -  
23.06 14:00 AMFI Moa Stadion B  
Herd 3 - Ørsta G16-2 -  
22.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Langevåg -  
15.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Brattvåg 2 -  
14.06 18:30 Hessa kunstgress B  
SIF/Hessa - Ørsta G16-1 -  
08.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Brattvåg 1 -  
07.06 18:30 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda - Ørsta G16-2 -  
01.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hasundgot 2 9er -  
31.05 18:30 Høddvoll B  
Hødd 1 - Ørsta G16-1 -  
25.05 15:20 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Volda 2 -  
24.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Aksla -  
18.05 14:00 Valdervoll KGB B  
Valder - Ørsta G16-1 -  
11.05 14:00 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G16-1 -  
10.05 18:30 Nørvebana KGB B  
Guard - Ørsta G16-2 -  
04.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Ellingsøy -  
02.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Langevåg 2 -  
27.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hødd -  
19.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G16-1 -  
14.03 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G16-2 -  
12.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Rollon -  
06.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hasundgot -  
05.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Herd -  
03.03 14:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda - Ørsta G16-2 -  
26.02 18:30 Godøy KGB B  
Godøy - Ørsta G16-1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift