Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
29.10 17:30 Ikornnes Idrettspark B  
Sykkylven IL /FKS 2 9er - Ørsta G16-2 2 - 9  
25.10 18:30 Langevåg kunstgras B  
Langevåg - Ørsta G16-1 4 - 4  
23.10 18:45 Hovdebygda kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Herd 3 3 - 0  
17.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - SIF/Hessa 6 - 1  
03.10 18:30 Nørvebana KGB B  
Guard - Ørsta G16-2 5 - 2  
29.10 17:30 Ikornnes Idrettspark B  
Sykkylven IL /FKS 2 9er - Ørsta G16-2 2 - 9  
25.10 18:30 Langevåg kunstgras B  
Langevåg - Ørsta G16-1 4 - 4  
23.10 18:45 Hovdebygda kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Herd 3 3 - 0  
17.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - SIF/Hessa 6 - 1  
03.10 18:30 Nørvebana KGB B  
Guard - Ørsta G16-2 5 - 2  
01.10 19:00 Brattvåg kunstgress B  
Brattvåg 1 - Ørsta G16-1 3 - 4  
28.09 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Hødd 1 2 - 4  
25.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Volda 2 9ar 4 - 2  
20.09 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta G16-1 0 - 1  
13.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Valder 4 - 2  
06.09 18:30 Hovdebygda kunstgras H  
Ørsta G16-2 - MSIL 9er 3 - 5  
05.09 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Bergsøy 4 - 3  
30.08 18:30 Nes stadion B  
Ellingsøy - Ørsta G16-1 4 - 4  
30.08 18:15 NES STADION HELE B  
Ellingsøy IL #1 - Ørsta IL Fotball Gutter 16 år -  
29.08 18:30 Langevåg kunstgras B  
Langevåg 2 - Ørsta G16-2 7 - 3  
23.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Herd 3 - 0  
27.06 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 3 - Ørsta G16-2 0 - 2  
26.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Langevåg 2 - 2  
19.06 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G16-1 2 - 0  
15.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Brattvåg 2 5 - 5  
14.06 18:30 Hessa kunstgress B  
SIF/Hessa - Ørsta G16-1 1 - 0  
09.06 14:00 Rollon kunstgress B  
Rollon - Ørsta G16-2 -  
08.06 15:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Brattvåg 1 1 - 3  
07.06 19:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda - Ørsta G16-2 5 - 0  
01.06 14:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hasundgot 2 9er 5 - 5  
31.05 18:30 Høddvoll B  
Hødd 1 - Ørsta G16-1 4 - 2  
26.05 14:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda - Ørsta G16-1 -  
25.05 15:20 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Volda 2 9 - 3  
24.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Aksla 4 - 2  
20.05 18:45 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Valder 1 - 11  
12.05 12:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Ellingsøy 3 - 6  
10.05 18:30 Nørvebana KGB B  
Guard - Ørsta G16-2 2 - 3  
04.05 16:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Ellingsøy 1 - 1  
02.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Langevåg 2 2 - 6  
26.03 18:30 Hovdebygda B  
Hødd - Ørsta G16-2 5 - 1  
19.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg B  
Bergsøy - Ørsta G16-1 4 - 2  
14.03 18:30 Emblem stadion KGB B  
Emblem - Ørsta G16-2 4 - 1  
12.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Rollon 1 - 2  
08.03 19:00 Godøy KGB B  
Godøy - Ørsta G16-1 3 - 4  
06.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-2 - Hasundgot 7 - 3  
05.03 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta G16-1 - Herd 2 - 3  
03.03 14:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda - Ørsta G16-2 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift